• basen, wellness, spa, hotel dla dorosłych,
  • spa nad morzem Miedzywodzie

Wellness - SPA nad morzem

Marzą Państwo o odpoczynku, relaksie, jakiego nie zaznaliście nigdy dotąd, a do tego znakomitej zabawie? Z myślą o tym, aby czas spędzony w naszym hotelu w Międzywodziu należał do niezapomnianych przeżyć, przygotowaliśmy specjalną strefę Wellness SPA, w której czeka basen, łaźnia oraz jacuzzi. Proponujemy także masaże - oferta jest naprawdę szeroka. Zapewniamy, że każdy znajdzie idealny sposób na relaks proponowany przez naszych doświadczonych masażystów.

SPA nad morzem to najlepszy pomysł na to, aby spędzić kilka chwil we dwoje lub w towarzystwie przyjaciół. Dzięki pobycie w łaźni parowej, basenie z przeciwprądem czy jacuzzi umiejscowionym na tarasie poczują się Państwo odprężeni i wypoczęci! Hotel Wellness nad morzem to idealny wybór na krótki urlop lub nieco dłuższy pobyt z dala od codziennych zmartwień.

logo
Jacuzzi

Na dachu budynku znajduje się duży taras z jacuzzi oraz widokiem na całą miejscowość oraz na zalew Kamieński.

logo
Basen
W oranżerii na poziomie P znajduje się basen z przeciwprądem, wygodne siedziska i leżaki. Idealne miejsce na każdą pogodę.
logo
Łaźnia

Do dyspozycji naszych gości jest łaźnia parowa z funkcją koloro- i aromato- terapii. Jest to doskonały sposób na relaks przy przyjaznej temperaturze 46 stopni i dużej wilgotności.

logo
Masaże

Oferta zabiegów z pewnością zadowoli najbardziej wymagających Gości. Przywrócą one równowagę i spokój, o które tak trudno w dzisiejszym, niesamowicie szybkim tempie życia.

Zapisz się, a będziesz otrzymywał wszystkie najnowsze i promocyjne oferty 


Zapraszamy